Відгуки про компанію Интернет-магазин "ЮЛИЯ"
- на С.
- Тетяна Г.
- Леся Х.
- Тетяна Г.
- Ольга К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всё хорошо .
- Лиза С.
- Світлана Л.
- Ганна Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все хорошо, быстро перезвонили и отправили.По размеру кольца подошли.Качество отличное.Положили в подарок сережки.
- Руслана А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Однозначно рекомендую цей магазин.Замовляла вдруге,з першого разу забула додати відгук.Все швидко оформили,отримала через декілька днів,без передоплати.Дуже подобаються і сережки і каблучки,я в захваті,і ціни приємні.Буду замовляти ще!!!!
Успіху продавцеві!!! - Олена Т.
Дуже дякую!!! Купую не вперше, але на цей раз трохи не вгадала з розміром. Без проблем зробили обмін на інший товар. Юлічка Велике та Щире Дякую Вам за гарний підхід до роботи! Рекомендую, якість теж гарна!